כלב קבליר קינג צ'ארלס

ההבדל בין קבליר קינג צ'ארלס ו-קינג צ'ארלס

קבליר קינג צארלס - חיית המחמד המושלמת

חולמים על כלב קטן וחמוד בעל מזג רגוע ועליז, שיהיה עמית נפלא לילדיכם? אם כן, קבלו את קבליר קינג צ'ארלס ספנייל - זן כלבים זעיר ומושלם לבני המשפחה. הכלבים הנפלאים מוצעים למכירה בבית הגידול אורן שפר, הנחשב למוביל והאיכותי ביותר בישראל ומופעל בהשראת בתי גידול מפוארים בינלאומיים.

תכונותיו של הכלב

קבליר קינג צארלס ספנייל הינו זן כלבים זעיר שמקורו בבריטניה, השוקל בין 5 ל- 8 ק"ג, עם שיער משי וארוך מעט גלי המגיע בגוונים של שחור, בז', אדום, טירקולור או כתמי אגוז על רקע לבן. זהו זן פעיל ומלא שמחת חיים, מאוד מאוזן וחיוני, בעל הבעה ויחס נעים וידידותי. כמו כן, מדובר בכלב מלא חיבה, חסר פחד, בעל אופי ספורטיבי ואינו נוטה לעצבות או תוקפנות. עוד יש לציין כי קבליר קינג צארלס הינו זן נפרד לגזע הכלבים קינג צארלס למרות שמקור הקבליר מצוי בגזע קינג צארלס.

כלב משפחתי אידיאלי לגידול בדירה

מימדיו הזעירים ואופיו הנוח הופכים את הקבליר קינג צארלס לכלב אידיאלי לגידול בדירות מגורים בסביבה עירונית. כמו כן, בזכות אופיים הרגוע והלא תוקפני, הכלבים שלנו מושלמים לבית עם חיות מחמד אחרות ולילדים, ומהווים בני לוויה נפלאים השותפים למשחק ונהנים מתרגילי אילוף.

בית גידול טוב מעניק חיית מחמד נהדרת

אנו מאמינים כי לאיכות גידולו של גור כלבים ישנה השפעה ישירה על אופיו והיותו כלב מאושר ורגוע. לנו בבית הגידול אורן שפר יש ניסיון עשיר בגידול גורי קבליר קינג צארלס ספנייל, המגיעים מאילנות היוחסין המשובחים ביותר בעולם. ניסיוננו בא לידי ביטוי בעטיפת הכלבים שלנו בהרבה פינוק, אהבה וחום, ומתן כל תנאי הגידול הנדרשים לזן זה לרבות פיקוח וטרינרי ותזונה משובחת. היחס והתנאים שאנו מעניקים עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל, ותורמים לגידולם והולדתם של כלבים יפהפיים ובריאים.

רכישת כלבים מבית טוב

אנשים הרוכשים מאיתנו כלבי קבליר קינג צארלס זוכים לא רק לזן משובח, בריא ומאושר, אלא גם לקבל את כל הייעוץ וההדרכה הנדרשים לגידול הכלב, בין אם במועד רכישתו או אחריה. בנוסף, אנו מציעים ללקוחותינו טיפולי ספא מלאים המותאמים לצרכי כלביהם, ופנסיון בוטיק ייחודי רק עבור כלבי קבליר.

למידע ופרטים נוספים

המעוניינים לשמוע עוד על קבליר קינג צארלס ספנייל מוזמנים ליצור קשר עם בית הגידול אורן שפר בטלפון 0544872488. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לקבלת פרטים נוספים, ולהיכרות עם הגורים החמודים שאנו מציעים למכירה.

DSC 6385 2 jpg

תמונות מההיסטוריה

הינכם מוזמנים לצפות בראי ההיסטוריה של גזע הכלבים קבליר קינג צ׳ארלס

משפחת המלוכה

עם גורי קבליר קינג צ׳ארלס