כלב קבליר קינג צ'ארלס

ההבדל בין קבליר קינג צ'ארלס ו-קינג צ'ארלס

כלב למכירה מבית טוב

אורן שפר, בית גידול לקבליר קינג צארלס, מציע לכם גורי כלבים גזעיים, מטופחים ומאוד חמודים בני כחודשיים. הגורים מגיעים משושלות יוחסין מובחרות וגודלו בתנאים הטובים ביותר שאפשר לבקש.

בית גידול ברמה הגבוהה ביותר בישראל

באורן שפר נעשים גידול ומכירת כלבים מתוך אהבה גדולה לחיות הנהדרות, אנו בעלי ידע מקצועי וניסיון רב בתחום הכלבנות, שמקורו בענף הכלבנות הבינלאומי, וזאת במטרה לספק לכלבים שלנו את תנאי המחייה האידיאליים שמאפשרים להם לחיות בהרמוניה ולקבל את כל הדרוש . היכולות והידע שבאמתחתנו הופכים אותנו לבית הגידול המוביל והמושקע ביותר כיום בישראל, הפועל במתכונת של הכלביות הטובות ביותר בעולם.

התנאים הטובים ביותר עבור קבליר קינג צארלס

כבר לפני כעשור התוודענו לזן הקבליר קינג צ'ארלס, אהבנו את תכונותיו והחלטנו לגדלו. כחלק מגישתנו היסודית והמקצועית חקרנו כל דבר הקשור לזן זה, החל בקווי הדם וההיסטוריה שלו, דרך אופיו ותכונותיו השונות, ועד לתנאי הגידול המוקפדים והאידיאליים עבורו. כיום, תנאי הגידול שאנו מספקים באים לידי ביטוי בפיקוח וטרינרי צמוד, בטיפולי ספא שוטפים, ביחס חם, אוהב ומפנק לכל כלב, בחדרים נקיים וממוזגים עם שפע של משחקים וצעצועים, וכמובן גם בתזונה משובחת. התנאים המעולים והניסיון העשיר שלנו מתגלמים באיכות הגורים שאנו מוכרים, בידע המועבר לבעליהם החדשים ובשירותים השונים שאנו מספקים עבורכם.

מעטפת שלמה לקבלת גור חדש הביתה

אנו מוכרים רק גורים גזעיים המגיעים עם תעודת יוחסין, מחוסנים ונושאים שבב אלקטרוני. כמו כן, אצלנו כל כלב למכירה מוענק לאחר הסבר מלא ומפורט על תנאי הגידול הנדרשים עבורו, עם אפשרות לרכישת ציוד ואבזרי איכות נוספים לגידולו. יתרה מכך, קניית כלב מאיתנו תבטיח מראש שיהיה לכם הפנסיון הטוב ביותר עבור הכלב בעת שתצאו לחופשה בארץ או בחו"ל. מלבד זאת, בספא שלנו נעניק לכם את כול המוצרים וטיפולי הטיפוח הנחוצים לכלבכם.

למידע נוסף וקניית כלב

במידה ואתם מעוניינים לרכוש גור קבליר קינג צארלס, הינכם מוזמנים לפנות אל בית הגידול אורן שפר בטלפון 0544872488, לבחירת גור ולקבלת מידע נוסף בנושא.

DSCN5386

תמונות מההיסטוריה

הינכם מוזמנים לצפות בראי ההיסטוריה של גזע הכלבים קבליר קינג צ׳ארלס

משפחת המלוכה

עם גורי קבליר קינג צ׳ארלס