גורי כלב קינג צ'ארלס

חינוך וטיפול בגורים

גור כלבים בבית זו שמחה גדולה והתרגשות, במיוחד גורי קבליר קינג צ׳ארלס , יחד עם זאת באה אחריות גדולה על חיית המחמד החדשה שלכם.

מוגשים כאן מספר דברים שעליכם לדעת כשאתם מכניסים גור לביתכם.

ראשית יש לזכור כי גורי כלבים אינם נולדים עם ההבנה שעשיית צרכים על הרצפה או השטיח בבית לא מקובלת.

החינוך תלוי בבעל חיית המחמד והוא צריך להיות אחראי ללמד אותם בסבלנות.

כדי להתחיל ללמד ולחנך את הגור צריך להיות עקבי,חרוץ וסבלני.

יש לזכור כי מותר להוציא לטיול ברצועה את הגור אך ורק כשהוא מסיים את סדרת החיסונים.

עד שמותר להוציא את הגור החוצה אנו ממליצים להיעזר ב Puppy Office.

בשלב בו מותר להוציא את גור הכלבים החוצה החינוך מורכב מהרבה סבלנות וזמן, כמות הטיולים הקצרים בחוץ יזרזו את התהליך ויועילו לו.
חשוב לזכור כי המטרה היא לא טיול גדול להכרת העולם וחשיפה לכלב אלא הליכה לשירותים,ככל שהגור מוסח דעת רוב הסיכויים שהוא יתרגש כל כך מהטיול כך שישכח מעשיית הצרכים ויחכה עד שחוזרים הבייתה...

חשוב שהטיול יהיה איטי ואפילו ניתן לעמוד במקום אחד שקט כדי לתת לגור לרחרח ולעשות את צרכיו, כשהגור עושה זאת יש לשבח אותו ולשמוח עימו כדי שיבין שעשה מעשה טוב,אפשר גם לתת פרס קטן וטעים.

מומלץ להחזיר את הגור בימים הראשונים מהטיול הישר ל Puppy Office.

מומלץ לקחת את הגור לטיול כשהוא מתעורר וכשהוא מסיים לאכול.

לעולם על תעניש את גור קבליר אם עשה את צרכיו לא במקום,הגור לא יבין זאת והתגובה יכולה לגרור עימה נזק שיתבטא בחרדתיות או אגרסיביות.

חשוב לזכור לנקות את ריצפת הבית מדברים שיכולים להיות סכנת חיים לגור כגון:
פיסות נייר,גרביים,ברגים וחלקי צעצוע קטנים.

גורי כלבים בוכים ומקטרים בדרך כלל כשהם נשארים לבד ונפרדים מבעליהם.בראיה לטבע-הגור ננטש על ידי הלהקה שלו והוא משמיע את הבכי כדי שיבואו לחלץ אותו, זוהי התנהגות נורמלית לחלוטין לכלב.

אנו ממליצים להרגיל את הגור לפרטיות כבר בימים הראשונים כדי שילמד את מקומו ולא יפחד, בהתחלה יש להרגיל את הגור בעזרת Puppy Office ששם יש להשאיר אותו לפרקי זמן קצרים כשאתם בבית וכשאתם לא בבית להשאיר את הגור ב Puppy Office יחד עם מזון ומים שיספיקו לו לפרק הזמן שאתם לא נמצאים.

אם הגור בוכה כשאתם משאירים אותו והולכים לא למהר לחזור לשחרר אותו או להרגיע אותו,אם תעשו זאת הגור ילמד שהוא יכול לשלוט בכם עם הבכי.כך שאם תרוצו "להציל" את הגור מבכי וקיטור על כך שהלכתם מהבית תגרמו בכך לחינוך שלילי וכתוצאה מכך רוב הסיכויים שיתקבל כלב מפונק ובכיין יתר על המידה.

הגור יבין כי אם הוא בוכה או מיילל הוא יקבל מה שירצה,בין אם זה תשומת לב,מזון או חיבה. לכן חשוב להיות מוביל ולא מובל ביחסים שלכם עם הכלב,אם תלכו בדרך זו עם הזמן הגור יתרגל לכך שאתם הולכים לעיסוקכם ולא נוטשים אותו לנצח והבכי יופסק.

השנה הראשונה היא הקריטית והחשובה ביותר להתפתחותו התקינה של הגור,חשוב מאוד להזין אותו במזון עשיר ברמה גבוהה,לדאוג שהוא אוכל מספיק ומעלה במשקל ולהיות במעקב וטרינרי.

יחד עם כל מה שנכתב כאן אנו ממליצים להיעזר במאלף מקצועי שיוכל להדריך אתכם.

קינג צ'ארלס

 

תמונות מההיסטוריה

הינכם מוזמנים לצפות בראי ההיסטוריה של גזע הכלבים קבליר קינג צ׳ארלס

משפחת המלוכה

עם גורי קבליר קינג צ׳ארלס